Maske Telası – Maske Kumaşı

Maske / Tela Çeşitleri

Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan koronavirüs tehdidinden korunmak için maskeler yok satmaya başladı. Buna karşı tedarikçiler Maske Kumaşı ve Maske Telası aramaya başladı.

Maske Kumaşı ve Maske Telası satışlarımız toptan olup son teknoloji baskı ile işlenmektedir. 2020 damgasını vuran COVID-19 virüsüne önlem olarak özel olarak tesislerimizde üretilmiştir. Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs tehdidine karşı “Medikal Tulum” telası üretim ve tedariğini sağlıyoruz.

Maske Kumaşı olup tüm türkiye geneline satışlarımız ve sevkiyatlarımız sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Genelde yüz maskesi ve tulum yapılmak için yapılan bir tela türüdür.

Çinin huan kentinde yayılan virüs neden ile tüm dünya genelinde maske kumaşında bir patlama yaşanmasına rağmen müşterilerimize sorunsuz kumaş teslimatlarını yapmaktayız. Firma olarak Tam Yüz Maskesi çeşitleri Göz maskesi, burun maskesi, ağız maskesi ve çeneyi tam örten solunum maskeleri çeşitleri, Ters Basınçlı Maske çeşitleri ve Kirli havanın tüm atmosferden filtre ile çekilerek temizlenmesi için maske kumaş çeşitleri satmaktayız.

Cerrahi maske üretim şirketi Uzman Tela Tekstil, Nonwoven kumaşından üretilmiş olup ve Fiberglass içermez bir üründür. Özel tel maşa sayesinde burun ve ağız kısmına özel sabitlenebilme özelliğine sahiptir.

Clients:

Maske Telası – Maske Kumaşı

Tasks:

Tela Çeşitleri

Date:

Haziran 13, 2020