Biz kimiz ?

“Uzman; kendini belli bir alanda özel olarak yetiştirmiş, belli bir işte, belli bir konuda üstün çalışmaları, geniş görüş ve bilgisi, becerisi olan kimse.” Biz de bu şiarla Uzman Tekstil olarak kurulmuş; 1989 yılından bu zamana işini ciddiyetle yapmakta olan grup firmasıyız. “Müşteri ortağımızdır” düşüncesini kendimize benimseyerek sadece tedarikçisi konumunda değil, çözüm ortağı olarak uzun vadeye yayılmış bir süreçte yanında bulunmayı hedef edinmiştir. Tekstil sektöründe; tela, biye kesimi, laminasyonun yanı sıra ayakkabı sektöründe de 500 metrekarelik alanda profesyonel ekibiyle faaliyet göstermekteyiz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

CAMELA

CAMELA today is a symbol standing for high quality of interlinings necessary when manufacturing various types of textiles.

XITIAN

XITIAN has built a good reputation thanks to it's strong know-how and broad capacity of 60.000.000 meters of fusible interlinings.

TEFISA

Through nonwoven technology, at TEFISA we can find solutions to specific client problems.

Hızlı Kaliteli Güvenli

100% Güven

Firmamızın “müşteri ortağımızdır” felsefesiyle firmalarına %100 güven sağlar.

Hızlı teslimat

Firmamız müşterilerinin mağdur olmaması için “hızlı iş” prensibiyle çalışmaktadır.

Kalite

Firmamız, müşterilerine tüm ürünlerinde %100 kalite prensibiyle hizmet vermektedir.

Tela çeşitlerimiz için tela katalogumuza bakabilirsiniz

Uzman Tekstil-Tela Pazarlama olarak onlarca tela çeşidini satmaktayız. Telaların kullanım alanları, gramajı, cinsi ve daha çok teknik detay hakkında bilgi almak isterseniz “KARTELA”mızı kontrol ederek siparişinizi verebilirsiniz. Tela katalogumuzdan seçtiğiniz ürünü müşteri temsilcimizle görüşerek sipariş verebilirsiniz.